Partnerile

Kui soovite tegeleda ettevõtlusega ja tunnete rõõmu tööst lastega, pakume Teile võimalust luua innovatiivne ettevõte keeleõppe valdkonnas, mõjutades positiivselt laste haridust ja tulevikku oma kogukonnas.

Frantsiisimine on paindlik ja tulemuslik ärimudel, mis on toeks nii ettevõtte rajamisel kui ka selle edasisel edukal arendamisel. Nii saab ettevõte hea ja kindla aluse, samal ajal järjest kohanedes kohaliku turu nõudmistega. Teil on võimalus kuuluda Helen Doron English edukate huvikooli frantsiisijate rahvusvahelisse seltskonda ning rajada keeleõpet pakkuv erahuvikool eduka ettevõtlusgrupi abiga. Helen Doron Educational Group pakub teile ulatuslikku tuge, mis on vajalik teie ettevõtte kasvuks.

Miks valida Helen Doron English frantsiis?

Helen Doron Educational Group valiti 2020.a. teist aastat järjest ülemaailmsel konkursil Global Franchise Awards auhinna vääriliseks. 2019.a. veebruaris valiti Helen Doron Group ajakirja Global Franchise Magazine korraldatud ülemaailmsel Global Franchise võistlusel parimaks  lasteharidusettevõtteks. ``See auhind näitab, et meil on juhtiv koht haridusettevõtete seas, kuna edastame neid väärtusi, mis on olulised tänapäeva lapsevanematele. Meie koolid tunnevad ennast osana suurest kogukonnast, mis väärtustab laste haridust ja inglise keele süvaõpet. Õppemetoodikas kasutame tipptehnoloogiat, edumeelseid pedagoogilisi lahendusi ja õpetajate süsteemset koolitust üle maailma,” kirjeldab Helen Doron.

  • Meil on kogenud pedagoogikaalane arendusmeeskond eesotsas Helen Doroniga – liider inglise keele kui võõrkeele (EFL) haridusprogrammide alal.
  • Omame ligi 30-aastast tipptasemel haridusprogrammide arendamise ja õpetamise kogemust lastele igas vanuses.
  • Arendame pidevalt uusi kursuseid ja tooteid, et luua täiendavaid võimalusi keeleõppe valdkonnas ja laiendada oma turuosa.
  • Osalus rahvusvaheliselt tunnustatud ja maineka brändi edus.
  • Meie frantsiis on arendatud nii, et see sulanduks kohaliku turu keskkonda.
  • Meie tugimeeskond osutab igapäevaselt äri-, haldamis- ja turustamisalast nõustamist.
  • Rahvusvahelised ärikonverentsid, -koolitused, uudiskirjad ja blogid ärialaste kogemuste vahetamiseks Helen Doron English huvikoolide juhtidele
Liituge pühendunud Helen Doron English frantsiisijate rahvusvahelise kogukonnaga ja mõjutage positiivselt oma piirkonna hariduselu.

 

Frantsiisi omanikelt

Helen Doron frantsiisi edust

‌‌

Lapsed on tähtsaimad

‌‌

Helen Doron eesmärkidest

‌‌