Inglise keel lastele vanuses 6-12 aastat‌‌Küsimused

Luuletuste õppimine aitab lapsi sõnade äratundmisel, lugemisel ja kirjutamisel - mis tahes keeles.

Helen Doron English kasutab unikaalseid õppematerjale lugemise ja kirjutamise õpetamiseks, mis ühendavad struktureeritud hääldamise ja vaba lugemise tehnikat.

Jump with Joey lastele vanuses 6-9

Jump with Joey on uus inglise keele kursus algajatele. Samuti sobib see jätkukursuseks More Fun with Flupe kursuse läbinutele. 12 uut multifilmi osa käsitlevad Paul Wardi ja tema sõbra Millie seiklusi aitamaks Kangil ja tema vallatul pojal Joey´l lahendada probleeme Storyville’is. Inglise keelega samal ajal õpivad lapsed väärtustama ka sõprussuhete ja keskkonna kaitsmise tähtsust.

Lapsed õpivad 25 laulu ning paljude mängude ja tegevuste abil nii klassis kui ka kodus.

Jump with Joey on ainulaadne ja innovaatiivne inglise keele kursus, mis kasutab liitreaalsustehnoloogiat.

Laste õppekogemust rikastavad Jump with Joey tegelased, kes ärkavad ellu maagilistes elavates töövihikutes, mis täiendavad Helen Doron English metoodika olulisimat komponenti – taustkuulamist. 

More Jump with Joey lastele vanuses 6-9

Sellel kursusel jätkavad lapsed Pauli, Millie, Kangi ja Joey Storyville´i seiklustele kaasaelamist. Lapsed õpivad 25 laulu ning paljude mängude ja tegevuste abil nii klassis kui ka kodus. Nende õppekogemust rikastavad tegelased, kes ärkavad ellu maagilistes elavates töövihikutes, mis täiendavad Helen Doron English metoodika olulisimat komponenti – taustkuulamist.

Play On in English lastele vanuses 7 – 11

Play On In English on jätkukursus lastele, kes on eelnevalt läbinud mitu Helen Doron English kursust. Sellel kursusel õpivad lapsed rohkem kui 1000 sõna, 18 laulu, harjutavad lausete moodustamist ja lihvivad hääldust. Kursus sisaldab põnevaid lugusid, laule ja mänge ning täiendab üldteadmisi loodusest.

Play On In English õppematrejalid

Botty the Robot lastele vanuses 7 – 12

Lapsed armastavad kursuse tegelasi – robotit Botty, Corniliat, Dannyt ja Helenit, kes loovad fantaasia- ja seiklusterikka atmosfääri, mida on võimalik näha tunnis ka lavastatud telesaatena.

Botty the Robot kursus õpetab inglise kõnekeelt koos lugemise ja kirjutamise põhialustega. Kursuse raskuspunkt on asetatud häälikute õigele hääldamisele. Lugemise ja kirjutamise õppimise teeb köitvaks värvikoodiga flash-kaartide ning värvikate töövihikute kasutamine, nagu ka rohked tegevused ja mängud. Kursus on läbi põimitud huumori ja muusikaga. Kursus sobib nii algajatele kui ka More Jump with Joey kursuse läbinutele ning keskendub kõnekeele, lugemise ja kirjutamise omandamisele. Lapsed õpivad 1400 sõna, inglise keele grammatilisi struktuure ja 12 toredat laulu

Botty the Robot õppematerjalid

Lapsed on meie jaoks tähtsaimad

Maagilised 3D töövihikud

Jump with Joey on kohal!

Tunnustatud metoodika

Helen Doron varajasest keeleõppest

Helen Doron inglise keele kui emakeele omandamisest

Paul Ward’s World lastele vanuses 9-11

Teismelised järgivad noore ja nutika Paul Wardi ja tema sõprade tegemisi neid ümbritseva maailma avastamisel ning tundmaõppimisel, saatjaks salapärase Camilla müstilised ärakadumised. Paul Wardi põnevaid seiklusi kodus, koolis, ostlemisel linnas, loomaaias ja puhkusel saadavad haaravad laulud ning tegevused.

Paul Ward´s World on mõeldud õpilastele, kellel on korralik lugemisoskus ja põhiteadmised inglise kõnekeeles. Sobib ka jätkukursuseks Botty the Robot kursuse läbinutele. Kursusel omandavad lapsed ligi 1700 sõnad.

Paul Ward’s World õppematerjalid

Paul Ward and the Treasure lastele ja teismelistele vanuses 10 – 13

Paul Ward and the Treasure loob emotsionaalse, värvika ja muusikaliselt rikka õppimise kogemuse, millel on eluaegne mõju. Kursus sisaldab haaravaid tegevusi ja 8 uut laulu. Teismelised õpivad rohkem kui 2000 sõna ja omandavad inglise keele grammatika struktuurid, omandamaks Euroopa keeleõppe raamdokumendis (Common European Framework) defineeeritud A1 taseme.

Paul Ward and the Treasure õppematerjalid

.......