Inglise keel lastele vanuses 6-12 aastat‌‌Küsimused

Luuletuste õppimine aitab lapsi sõnade äratundmisel, lugemisel ja kirjutamisel - mis tahes keeles.

Helen Doron English kasutab unikaalseid õppematerjale lugemise ja kirjutamise õpetamiseks, mis ühendavad struktureeritud hääldamise ja vaba lugemise tehnikat.

Jump with Joey lastele vanuses 6 - 9

Jump with Joey on inglise keele kursus kuni 9.eluaastani. Samuti sobib see jätkukursuseks More Nat and Friends kursuse läbinutele. 12 multifilmi osa käsitlevad Paul Wardi ja tema sõbra Millie seiklusi aitamaks Kangil ja tema vallatul pojal Joey´l lahendada probleeme Storyville’is. Inglise keelega samal ajal õpivad lapsed väärtustama ka sõprussuhete ja keskkonna kaitsmise tähtsust.

Lapsed õpivad 25 laulu ning paljude mängude ja tegevuste abil nii klassis kui ka kodus.Jump with Joey on ainulaadne ja innovaatiivne inglise keele kursus, mis kasutab liitreaalsustehnoloogiat.

Laste õppekogemust rikastavad Jump with Joey tegelased, kes ärkavad ellu maagilistes elavates töövihikutes, mis täiendavad Helen Doron English metoodika olulisimat komponenti – taustkuulamist. 

                              Jump with Joey õppematerjalid

More Jump with Joey lastele vanuses 7 - 10

Sellel kursusel jätkavad lapsed Pauli, Millie, Kangi ja Joey Storyville´i seiklustele kaasaelamist. Lapsed õpivad 25 laulu ning paljude mängude ja tegevuste abil nii klassis kui ka kodus. Nende õppekogemust rikastavad tegelased, kes ärkavad ellu maagilistes elavates töövihikutes, mis täiendavad Helen Doron English metoodika olulisimat komponenti – taustkuulamist.

                     More Jump with Joey õppematerjalid

 

A Tale of Two Tails lastele vanuses 8 - 12

Unikaalne kursus, mis annab lastele väga laia sõnavara. Kursus kujutab endast laste muusikali, mis on mängitud Londoni Draama kooli õpilaste poolt. Loo sisu puudutab sügavaid teemasid nagu sõprus, usaldus ning kaastunne. Kursuse materjalide hulgas on DVD, kus on laste esitatud näidend. Kursus pakub nii kõnekeele kui grammatika süvaõpet, grammatikaosaga tundides kirjutatakse spetsiaalses grammatikavihikus kogu materjal läbi.

                    A Tale of Two Tales  õppematerjalid

Paul Ward Explores lastele vanuses 9 - 12

Kaheksa originaallaulu, põnevad lood ning kaasahaaravad tegevused tunnis aitavad õpilastel arendada oma kõneoskust ning suurendavad lugemis-ja kirjutamisoskust, samal ajal õpitavast tõelist rõõmu tundes. See kursus on lastele, kellel on inglise keeles olemas A1 tase. Kursus annab umbes 1800 uue sõna tähenduse.

Lapsed on meie jaoks tähtsaimad

Maagilised 3D töövihikud

Jump with Joey on kohal!

Tunnustatud metoodika

Helen Doron varajasest keeleõppest

Helen Doron inglise keele kui emakeele omandamisest

Paul Ward´s Adventures lastele vanuses 10 - 13

Paul Ward´Adventures loob emotsionaalse, värvika ja muusikaliselt rikka õppimise kogemuse, millel on eluaegne mõju. Kursus sisaldab haaravaid tegevusi ja 8 uut laulu. Teismelised õpivad rohkem kui 2000 sõna ja omandavad inglise keele grammatika struktuurid, omandamaks Euroopa keeleõppe raamdokumendis (Common European Framework) defineeeritud A1 taseme.

 

.......