Sünnipäevapeod ja vaheajakursused

Helen Doron English sünnipäevapeod lastele vanuses 4 – 9

Milline tore idee sünnipäeva tähistamiseks!

Helen Doron English sünnipäevapidude programm pakub võimalust meeldejääva, lõbusa ja hariva peo korraldamiseks!

Lihtsalt valige üks kuuest teemast ja kvalifitseeritud Helen Doron English õpetaja-peojuht sisustab Teie lapse peo lõbusate mängude, laulude ja harivate tegevustega.

Helen Doron English sünnipäevaprogramm on mõeldud 90- minutilise peo korraldamiseks. Sünnipäevapakett sisaldab ka spetsiaalset kinkekomplekti igale külalisele. Keskkonnasõbralikust materjalist kotis on 4 – 5 temaatilise laulu või looga CD ja 2 lehte kleepsudega. Tore sündmus, mis jääb Teie lapsele meelde veel kauaks

Helen Doron English sünnipäeva teemad:

  • Bounce Bounce Bounce – 4 – 6aastastele
  • The Choo-Choo Train – 4 – 6aastastele
  • The Little Red Hen – 5 – 9aastastele
  • Dance – 6 – 9aastastele
  • Transport – 6 – 9aastastele
  • Animals – 6 – 9aastastele

Helen Doron English koolivaheaja kursused

Pakume mitmeid toredaid Helen Doron English koolivaheaja kursuseid, mis on nii kõnekeelt arendavad kui ka intensiivsed. Samuti on need mõeldud järelejõudmiseks ja ettevalmistuseks kursusteks ja kooliks..

Kursused on lühikesed ja spetsiaalselt välja töötatud läbiviimiseks koolivaheajal. Tegevuste hulka kuuluvad näitemängud, muusika, tants, mängud, käeline tegevus ja palju muud lõbusat - ning see kõik toimub inglise keeles!

Kursused sobivad nii Helen Doron English huvikoolide õpilastele kui ka eelteadmisteta lastele.

Kursused:

Holiday Fun with Flupe – lastele vanuses 4 – 7. Lapsed õpivad ja räägivad inglise keelt paljude lõbusate mängude, laulude, käelise tegevuse ja Fun with Flupe multifilmide saatel

I am the World – lastele vanuses 5 – 9. Lapsed lähevad põnevale, virtuaalsele ümbermaailmareisile. Kursus sisaldab arendavaid käelisi tegevusi, mänge, tantse ja erinevate toitude valmistamist – kõik tegevused toimuvad inglise keeles suheldes.

English through Drama – lastele vanuses 7 – 12. Lapsed õpivad ja praktiseerivad inglise kõnekeelt etendades klassikalisi muinasjutte briti pantomiimi stiilis, kostüümides ja rohke situatsioonikoomikaga.

Paul Ward’s Holiday – noortlele vanuses 10 – 14. Paul Ward ja tema sõbrad juhivad ja saadavad õpilasi enam kui 20 erineva riigi tundmaõppimisel.
 


Holiday Fun with Flupe


I am the World


English Through Drama


Paul Ward’s Holiday