Lisaks kursustele inglise keele õppimist toetavad veebipõhised tegevused

Helen Doron English metoodika ei piirdu ainult klassiruumis õppimisega. Oleme loonud rikkalikult veebipõhiseid tegevusi, mis on samaaegselt lõbusad ja harivad ning toetavad ja rikastavad õppeprotsessi.

UUS! Helen Doron English õpilased  saavad nüüd kasutada digitaalselt õppematerjale uue Helen Doron Stream Appi abil, mis on saadaval: Google Play or online

 

Kangi Club on veebipõhine mängude portaal lastele vanuses 3 – 12. Helen Doron English õpilased saavad oma parooliga juurdepääsu mängudele ja harjutustele, mis on kooskõlas Helen Doron English kursustega. Külalistele on avatud spetsiaalne avatud tsoon portaaliga tutvumiseks.

 

Helen Doron Song Club on meie eksklusiivne YouTube kanal Helen Doroni originaallaulude ja -videotega väikelastele vanuses 0 – 6.

 

Helen Doron Radio on meie raadiokanal, mis on suunatud noortele üle kogu maailma – loomulikult inglise keeles.

 

Fun with Flupe – English Words app lastele vanuses 2-5 eluaastat, Helen Doron Read and Write app lastele vanuses 4-9 eluaastat, Helen Doron English pakub erinevaid harivaid appe mobiilseadete abil kasutamiseks, et kõita lapsi veel enam ning pakkuda võimalusi keele praktikaks: i-Store ja Google Play.