Inglise keel noortele vanuses 12-19 aastat‌‌Küsimused

Teen English on tõsiselt lahe õppimine!

Teen English

Teen English kursuste eesmärgiks on teismeliste kaasamine. Igasse kursusesse on põimitud lugu, mida käsitletakse tundides, samuti Benaya Doroni ja Ella Doroni pop-laulud. Laulud ja teemad on kaasahaaravad ja eakohased ning käsitlevad teismelisi puudutavaid aktuaalseid teemasid.

Töö pühendunud õpetajate juhendamisel väikestes, kuni 8 õpilasega rühmades, võimaldab saada individuaalset tähelepanu ja omandada väga hea eneseväljendusoskus inglise keeles ning valmistuda pingevabalt kooli (lõpu)eksamiteks. Teen English on mõeldud õpilastele vanuses 12 – 19 aastat ning kujutab endast täiesti uudset ja originaalset, neljast erineva tasemega üksteisele järgnevatest kursuste seeriast.

 

Teen Talent (A2)
Rokkstaarid, raha teenimine, keskkonna säästmine, reisimine - need on vaid mõned näited teemadest, mida käsitletakse Teen Talent kursusel.

Teen Talent õppematerjalid

 

 

Teen Choices (B1)
Teen Choices tugevdab inglise keelt nn. emakeele meetodika alusel, kasutades suhtluskeelt, mida kasutavad teismelised üle kogu maailma, sealhulgas idioome, huumorit, slängi ja kõnekäände.

Teen Choices õppematerjalid

Popmuusika Teen English kursustel

Tunnustatud metoodika

Endised Helen Doron English õpilased

Teen Express (B1+)
Teen Express on kolmas ja üks uusimaid kursuseid Helen Doron Teen English seeriast. Neli erinevat, kuid omavahel läbipõimunud lugu, vahendavad õpilastele olulisi ja eluks vajalikke põhimõtteid, näiteks oma tegude eest vastutamine ja eelarvamustest hoidumine. Teen Express sisaldab 8 spetsiaalselt just selle kursuse jaoks kirjutatud pop-laulu.

Teen Express õppematerjalid

Teen Success (B2) valmib aastal 2017

Põhiteadmised kõnekeeles, lugemise- ja kirjutamisoskus inglise keeles on nõutavad alustamiseks Teen English kursustega.

 

Helen Doron teismeliste kursustest

Lapsed on meie jaoks tähtsaimad