Inglise keel noortele vanuses 12-19 aastat‌‌Küsimused

Teen English on tõsiselt lahe õppimine!

Teen English

Teen English kursuste eesmärgiks on teismeliste kaasamine. Igasse kursusesse on põimitud lugu, mida käsitletakse tundides, samuti Benaya Doroni ja Ella Doroni pop-laulud. Laulud ja teemad on kaasahaaravad ja eakohased ning käsitlevad teismelisi puudutavaid aktuaalseid teemasid.

Õppimine pühendunud õpetajate juhendamisel väikestes, kuni 8 õpilasega rühmades, võimaldab saada individuaalset tähelepanu ja omandada väga hea eneseväljendusoskus inglise keeles ning valmistuda pingevabalt eksamiteks. Teen English on originaalne süvaõppe programm, mis koosneb erineva tasemega kursuste seeriast 12-19 aastastele noortele.

It´s Always Debatable
Akadeemilise väitlusõppe kursus laia sõnavara ja grammatikaõppega. Sobiv kursuse Paul Ward´s Adventures lõpetajatele ja Teen English kursuste õpilastele kas eraldi kursuseks või lisakursuseks. Kursus annab oskuse ennast mõjuvalt väljendada ja pakub noortele palju õppimisrõõmu vaimukate teemadega.

Teen Talent (A2)
Rokkstaarid, raha teenimine, keskkonna säästmine, reisimine - need on vaid mõned näited teemadest, mida käsitletakse Teen Talent kursusel. Kursus arendab laste eneseväljendamisoskust ja tugevdab teadmisi grammatikas.

Teen Talent Part One esimene tööraamat

Teen Choices (B1)
Teen Choices tugevdab inglise keelt nn. emakeele meetodika alusel, kasutades suhtluskeelt, mida kasutavad teismelised üle kogu maailma, sealhulgas idioome, huumorit, slängi ja kõnekäände.

Teen Choices esimene tööraamat.

Popmuusika Teen English kursustel

Tunnustatud metoodika

Endised Helen Doron English õpilased

Teen Express (B1+)
Teen Express on kolmas kursus Helen Doron Teen English kursuste programmist. Neli erinevat, kuid omavahel läbipõimunud lugu, vahendavad õpilastele olulisi ja eluks vajalikke põhimõtteid, näiteks oma tegude eest vastutamine ja eelarvamustest hoidumine. Teen Express sisaldab 8 spetsiaalselt just selle kursuse jaoks kirjutatud pop-laulu.

 

Teen Express tööraamat.

Teen Success (B2) 

Vaba suhtlemisoskus ning väga hea lugemise- ja kirjutamisoskus inglise keeles on nõutavad alustamiseks Teen English kursuste programmiga. Nendele kursustele on oodatud nii Helen Doron English kursuste lõpetanud kui ka õpilased, kes soovivad lisa tavakooli õppeprogrammile. Kursus Teen Sucess lõpetajate tase võrdub B2 tasemega inglise keeles ja see tähendab väga head taset nii kõnekeeles kui grammatikas. Teen English programm pakub parimat - tõsiselt head inglise keele õpet ja palju õppmisrõõmu! Tõsiselt toredate kohtumisteni Teen English kursuste tundides!

Teen Success tööraamat.

Helen Doron teismeliste kursustest

Lapsed on meie jaoks tähtsaimad