Inglise keel väikelastele vanuses 3-6 aastat‌‌Küsimused

Lastel on tunnis nii lõbus, et nad isegi ei märka, et tegemist on inglise keele õppimisega!

Helen Doron English tundides keskendume laialdaste sensoorsete kogemuste vahendamisele väikelastele. Siin omandavad nad õige häälduse, harjutavad esimesi sõnu ja koguvad sõnavara läbi muusika, lõbusate laulude, liikumise, mängude ja arendavate tegevuste.

Helen Doron Read and Write

Fun with Flupe lastele vanuses 3-5

Fun with Flupe järgib noore Paul Wardi seiklusi, kes hüpates oma lastejuttude raamatusse, aitab rõõmsameelsel Granny Fixil ja elaval Flupe´il parandada luule maailmas valesti läinud asju, samaaegselt vahendades lastele inglise kõnekeelt.

Läbi oma seikluste õpivad väikesed Helen Doron English õpilased 660 põhisõnavara sõna, õiget hääldamist ja lauseehituse põhialuseid. Fun with Flupe on sobiv nii algajatele kui ka jätkukursuseks It´s a Baby Dragon läbinutele.

Fun with Flupe óppematerjalid

Lapsed on meile tähtsaimad

Õppimine läbi mängu

Korduvad riimid kinnistavad sõnavara 

More Fun with Flupe vanuses 4-6

More Fun with Flupe on jätkukursus Fun with Flupe läbinutele, mis sisaldab Paul Wardi, Granny Fixi ja Flupe´i seikluste 12 uut osa. Lapsed on väga põnevil oodates järgnevaid seiklusi igapäevaseid probleeme lahendavate haldjate, võlurite ja draakonitega, keda neil on vóimalus saata inglise keele tundides.

Lapsed omandavad kursuse jooksul 650 uut sõna ja 25 laulu, kursus sobib Fun with Flupe läbinutele.

More Fun with Flupe õppematerjalid

Nat and Friends vanuses 5-7

Nat and Friends on kõnekeele kursus ning jätkukursuseks More Fun with Flupe läbinutele. Kursuse tegelased Polly the Collie ja Nat the Cat reisivad ümber maailma ja kohtuvad tuntud muinasjutu tegelastega, nt. Punamütsike ja kolm põrsakest ning lahendavad nende muresid, tuues igasse päeva rõõmu. Lapsed omandavad kursuse jooksul 650 uut sõna ja 25 laulu ja suurel hulgal õppimisrõõmu.

uHDE_NAF_Learning_Set_Image_14_07_16_A_1

                                    Nat and Friends õppematerjalid

More Nat and Friends vanuses 6-8

More Nat and Friends on jätkukursuseks Nat and Friends kursuse läbinutele. Kursuse tegelased Polly the Collie ja Nat the Cat kogevad uusi vahvaid seiklusi ja toovad laste õpingutesse palju põnevust. Lapsed omandavad kursuse jooksul 680 uut sõna ja 24 laulu ja suurel hulgal õppimisrõõmu.

More Nat and Friends õppematerjalid

Unistused