Õpetajale

Pole juhus, et meie õpetajad on parimad 

Me suhtume nende koolitamisse VÄGA tõsiselt.

Väikesed rühmad
Õpetajate koolitused on üles ehitatud sarnaselt HDE kursuste rühmadele. Need toimuvad väikestes rühmades, kaasahaaravas ja arendavas õhkkonnas, pakuvad lisaks teadmistele palju lõbu ning nende eesmärgiks on anda õpetajatele võimalus tunda, millist rõõmu nende tulevane töö pakub. 

Kursuste valik 
Õpetajakandidaadid on oodatud Helen Doron Early English baaskoolitusele. See annab õiguse põhikursuste juhendamiseks lastele vanuses 3-10 eluaastat. Lisakursuste juhendamiseks tuleb läbida eraldi seminarid.

Koolituste pikkus
Õpetajate baaskoolitus kestab viis päeva. Koolitused on jagatud kaheks etapiks. Esmalt on kahepäevane sissejuhatus ning hindamine. Kandidaadid saavad võimaluse tutvuda metoodika olemusega ja õppematerjalidega samal ajal kui koolitajad neid hindavad. Pärast kahte päeva pääsevad sobilikud kandidaadid teisele astmele, kus õpivad sügavuti tundma metoodika aluseid, saavad praktilisi teadmisi ning teevad kirjaliku testi.

Õpetajate koolitajad
Kõik Helen Doron English õpetajate koolitajad on professionaalid, kes omavad kõrget kompetentsi ja pikka kogemust nii unikaalse Helen Doron English kursuste juhendamisel kui uute õpetajate koolitamisel.

Koolituse läbimine
Kandidaadi peavad koolituse läbimiseks täitma kindlad ülesanded. Lisaks koolitusel osalemise ajale peab igal õhtul arvestama lisaajaga, mis kulub järgmise päeva ülesannete ja õppematerjalide ettevalmistamiseks. Lisaks praktilistele ülesannetele tuleb kirjutada 2-3 leheküljeline essee, mis on nõutavad koolituse läbimiseks.

Mida saavad edukalt läbinud kandidaadid
Kõik koolituse edukalt läbinud osalejad saavad Helen Doron English rahvusvahelise diplomi, mis annab tulevikus võimaluse töötada erinevates Helen Doron English õppekeskustes üle maailma või frantsiisi omandamisel avada oma huvikool. 

Tähelepanu!
Järgmine Helen Doron English õpetajate baaskoolitus Eestis, Tallinnas toimub 22.08.-26.08.
 
Ootame osalema eraõpetajatena töötada soovivaid kandidaate!

‌‌‌

 

 Helen Doron English on tänapäeval juhtiv inglise keelt õpetav organistasioon maailmas ja seda mitte ainult tänu metoodikale vaid just tänu meie TIPPÕPETAJATELE!”

Helen Doron, HDE asutaja ja CEO