Inglise keel kuni 2 aastastele‌‌Küsimused

Kinkige oma lapsele täiendav emakeel või keeleoskus arendades ja stimuleerides samaaegselt tema motoorseid oskusi ja vaimset arengut.

Mitmekeelsed beebid on võimekamad

Inimese intellektuaalset võimekust kujundavad mitte ainult tema geneetilised eeldused, vaid ka aju stimuleerimine juba väga varajases eas, mis soodustab neuronühenduste teket ja arenemist. Võimalikult varajane teise keele tutvustamine lapsele on parim viis tema intellektuaalse arengu võimendamiseks. Mitmekeelsed lapsed edestavad sageli oma arengus eakaaslasi.

Kursus Baby´s Best Start paneb aluse inglise keele kõneoskuse omandamisele arendavate tegevuste, laulude, luuletuste ja mängude abil.

Baby’s Best Start beebidele 3.elukuust kuni 1,2 aastaseni

ehk seitse kursust ühes.

Beebikool, kus laulude ning mänguliste tegevuste abil viiakse laps uude, huvitavasse keelemaailma.

  • inglise keel
  • väikelapse aju kiire arenguperioodi tõhustamine
  • sotsiaalse arengu tõhustamine
  • füüsilise arengu tõhustamine
  • lugemisoskuse eelduste loomine
  • muusika ja rütmika
  • laulmine

Rühmades on 4 – 8 last koos vanemate või vanavanematega. Kursusel toimub eelduste loomine inglise keele sujuvaks ja kergeks omandamiseks, instinktiivselt õige grammatika omandamiseks kuulamise kaudu, samuti väikelapse aju kiire arenguperioodi tõhustamine. Suurel hulgal tegevus-, õpi- ja mängurõõmu.

Kursuse Baby’s Best Start töövihikud, juturaamatud ja ranits võtmehoidjaga.

It’s a Baby Dragon väikelastele vanuses 15 kuud – 2 aastat

It´s a Baby Dragon on lõbus, muusikaline sissejuhatus inglise keelde väikelastele. 15 spetsiaalselt kirjutatud laulu on tutvustatud läbi 13 põneva multifilmi. Prints Sam, koer Fluffy ja draakon Didi vahendavad lastele mänguliselt algteadmisi inglise keelest. Vestlused klassiruumis, lõbusad ja arendavad tegevused ning mängud täiendavad haaravat õppeprotsessi. Nii õpivad lapsed inglise keelt lihtsalt ja loomulikult, samaaegselt emakeele omandamisega. It´s a Baby Dragon on sobiv nii alustajatele kui ka jätkukursuseks Baby´s Best Start kursuse läbinutele.

Kursuse It´s a Baby Dragon käsikiri, töövihikud, jutuvihik ja ranits võtmehoidjaga.

Unistused

Teadusuuringud näitavad, mida varem, seda parem

Õppida, areneda, tekitada side

Parim iga alustamiseks

Keeleõpe muusika ja laulu abil

 

“Mu tütar oli 1 aasta ja 2 kuu vanune kui alustasime Helen Doron Englisj huvikoolis käimist. Minu arvates oli see parim vanus alustada. Ta on kiindunud oma õpetajasse ja ootab iga nädal inglise keele tundi.”

Franchesca Coramusi, lapsevanem

“Otsisin internetist arendavat huviringi oma pojale ja leidsin selle imelise lähenemise lastele.”

Maria Perri, lapsevanem

Multifilmid kinnistavad sõnavara